GLASS & CERAMICS / Ceramics / Dinner set 12406085
nr 1240 6085
DINNER SET
11 delar + 2, Napoleon Ivy, Wedgwood, wear, damages, blekt.
11 delar + 2, Napoleon Ivy, Wedgwood
Condition: slitage, skador, blekt
Withdrawn
Monday Mars 11 2019
at 18:41:40